+37120034429 [email protected]

Jau šajā svētdienā Starptautiskā Ģimenes diena!

Jau šajā svētdienā Starptautiskā Ģimenes diena!

Jau šajā svētdienā, 15. maijā, kopā svinēsim Starptautisko ģimenes dienu!

Aicinām no plkst.12.00 līdz plkst.18.00 būt ar mums kopā tiešsaistes programmā.

Sazināsimies ar dažādu ģimenes dienu svētku norišu vietām Latvijā, priecēsim ar vērtīgām sarunām studijā, rosināsim vairākas diskusijas par Latvijas ģimenēm šobrīd aktuāliem jautājumiem, lai kopā ar jums piedzīvotu atziņas, izaugsmi un cerību rītdienai. Vēlamies caur sirsnīgām sarunām un domātrosinošām diskusijām izcelt to vērtību, par ko mums ir vērts priecāties un ko ir vērts svinēt katru dienu – stipru ģimeni!

Šis noteikti būs vērtīgs laiks kopā ar mums, jo –

1. Būsiet pirmie, kas redzēs divu īpašu Latvijas mūziķu radītu dziesmu VIDEO KLIPU PREZENTĀCIJAS. Dienas gaismu ieraudzīs klipi dziesmām “Stipra ģimene” (Kaspars Ezeriņš un Tīsu ģimene) un “Dzīvības pavediens” (Valdis Indrišonoks, Pēteris Upelnieks, Dārta un Emīlija Sedlenieces) Tās ir īpašas dziesmas parakstu vākšanas kampaņai (par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē). Video klipos piedalījušās ir vairāk nekā 150 Latvijas ģimenes!

2. Sarunāsimies ar divu īpašo bērnu mammu no Gulbenes – JANU PRAŠKEVIČU. Ko viņas ikdienā nozīmē neparastais tetovējums, kā viņa tiek galā viena pati un kāpēc viņas abi dēli ir liels brīnums?

3. Centīsimies saprast, kā svinēt svētkus un baudīt laiku kopā ar savu ģimeni, ja mums netālu notiek karš. Latviete LĪGA GARKUŠA pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, kara 37. dienā kopā ar vīru un savām četrām meitām atbrauca uz Latviju. Karš uz daudzām lietām liek paskatīties citām acīm un novērtēt, ka ģimenes dēļ ir vērts rīkoties!

4. Kā saglabāt laulību 40 gadu garumā un kā turpināt būt viens otram svarīgākie cilvēki un kā veidot ap sevi paliekošu mantojumu – par to runāsim ar ARAS UN AIJU NOREIKĀM. Interviju piedāvās sarunu cikla “T-elpa” vadītāji Andars un Gita Ignaci.

5. Ar finanšu konsultanti ZANI BEŅICKU runāsim par finansēm ģimenē laikā, kad visas cenas kāpj, kurš kuram ģimenē ir ko parādā?

6. Piedāvāsim divas diskusijas – “Bērnu labākajās intereses” ar ELĪNU KĀRKLU, AGNESI IRBI, KASPARU HERBSTU un ĀRIJU MARTUKĀNI un “Vīrietis kā atmetamais dzimums?” ar ANDARU IGNACU, VIESTURU RUDZĪTI un citiem viesiem.

7. Aplūkosim bērnu radošo darbu konkursa virtuālo izstādi “Mans tētis supervaronis”.

Pasākumu organizē Kustība “Par dabisku ģimeni” un biedrība Asociācija “Ģimene”, atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu.

Programmu vadīs RIHARDS UN VIKTORIJA KOSTIGOVI kopā ar DĀVIDU KRŪZI.

Paldies mūsu draugiem un vērtību atbalstītājiem – SIA “Skrīveru saldumi”, “Balandiņu medus”, Garšas laboratorijai “Manas garšas”, “Luii Snacks”, Tru:DE” un Latvijas Kristīgajam radio.

Ģimenes dienas pasākuma tiešraide norisināsies platformās Facebook un Youtube.

https://www.facebook.com/Pardabiskugimeni

https://www.youtube.com/channel/UCffe21GragEziktzsq96Rkg

#ģimenesdiena #pardabiskugimeni #svinamģimeni #stiprasgimenes

www.pargimeni.lv