Seminārs “Kad seksualitāte sāp”

Seminārs “Kad seksualitāte sāp”

Psiholoģijas un attīstības centrs „Mājas” ielūdz uz semināru “KAD SEKSUALITĀTE SĀP”

Seksualitāte cilvēkam ir dota kā milzīga dāvana, kas saistīta ar vīrieša un sievietes mīlestību, dzimumidentitāti un dzīvības noslēpumu. Tomēr bieži šī joma tiek ievainota, kas turpmāk mums traucē pieņemt to kā svētību. Seminārs „KAD SEKSUALITĀTE SĀP” ir veltīts seksualitātes problemātiskiem aspektiem, kas tiek aplūkoti saskaņā ar kristīgo antropoloģiju un modernas psiholoģijas zināšanām.

Diemžēl daudzos gadījumos seksuālā joma tiek ievainota. Tas var būt saistīts ar dažādām vardarbības formām, negatīvām programmām no citiem cilvēkiem, sāpīgām situācijām, kas netika savlaicīgi pārrunātas un atrisinātas. Jāņem vērā arī tas, ka vīriešiem un sievietēm tipiskas grūtības atšķiras.

„Kristīgo psihologu komanda centrā „Mājas” veido semināru ciklu par cilvēka seksualitāti un identitāti. Tas ir unikāls projekts, kura ietvaros mēs cenšamies integrēt aktuālas psiholoģiskas zināšanas ar kristīgu pasaules un cilvēka būtības vīziju. Pirmais seminārs bija veltīts seksualitātes nozīmei laulībā, otrais – dzimumidentitātei. Šoreiz esam pievērsušies seksualitātes sāpīgajiem aspektiem,” stāsta viens no semināra vadītājiem Marks Jermaks.

Seminārs “KAD SEKSUALITĀTE SĀP” paredzēts pieaugušiem, kuri vēlas saprast un pārvarēt grūtības seksuālā dzīvē, kā arī izdzīvot savu seksualitāti saskaņā ar kristīgām vērtībām. Pasākuma laikā pārrunāsim:

  • Kāpēc cilvēkam ir dota seksualitāte?
  • Kā veidojas seksuālie traucējumi, kas skar laulāto dzīvi?
  • Kādas negatīvas programmas aizved mūs no prieka seksuālā dzīvē?
  • Kā saņemt seksualitātes dziedināšanu un dzīvot svētībā?

Vakara programmā – lekcija, mākslas terapijas elementi, dalīšanās un neparasta saruna par to, kas parasti tiek noklusēts. Semināru vadīs žurnālists, topošais psihologs, AAM skolotājs Marks Jermaks un kristīgā psiholoģe Ina Grasmane.

Seminārs notiks piektdien, 20. augustā, Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 48. Sākums – plkst. 18:00. Maksa par semināru 15 EUR.

Pieteikšanās un precīzāka informācija:

29191860 (Marks), marks@augliba.lv