Referendums

2020.gada 12. novembrī mēs pamodāmies citā valstī. Satversmes tiesa pasludināja spriedumu, lemjot, ka mātes seksuālajai partnerei pienākas tiesības izmantot tēva atvaļinājumu, sakarā ar bērna piedzimšanu.

Civilizācijas vēsturē nav piedzīvots gadījums, kad divas sievietes vai divi vīrieši spēj radīt bērnu. Arī šodien nekas nav mainījies.

Kā gudri, inteliģenti un izglītoti profesionāļi Satversmes tiesā spējuši nonākt pie tik absurda sprieduma? Sprieduma, kas lielākajā mērā apdraud dabisku ģimeni un tās pamatus. Sprieduma, kas apstiprina aizdomas – ir kādi, kuri mērķtiecīgi vēlas iznīdēt tēva un mātes lomu, atņemt bērnam tiesības augt dabiskā ģimenē, kuras pamatu veido māte (sieviete) un tēvs (vīrietis). Mēs zinām, ka vienīgi abu dzimumu vecāku klātbūtne var radīt vislabvēlīgāko vidi bērna pilnvērtīgai attīstībai. Bērnam ir vajadzīgi bioloģiskie vecāki – katrs bērns sapņo un ilgojas, lai viņam bērnam būtu tētis un mamma – nevis vecāks Nr. 1, vecāks Nr. 2 vai pat vecāks Nr. 3.

ANO Vispārējās Cilvēktiesību deklarācijas 16. panta trešajā daļā ir teikts: “Ģimene ir dabiska sabiedrības pamatšūniņa, un tai ir tiesības uz sabiedrības un valsts aizsardzību”. Dabas likumus vēl neviens nav atcēlis, kaut arī Satversmes tiesa lēmusi pretēji mūsu pārliecībai.

Mēs uzskatām, ka ģimene balstās laulībā, asinsradniecībā vai adopcijā!

Ir pienācis laiks iestāties par vērtībām, kas gadsimtiem ilgi bijušas pašsaprotamas.

“Latvijas vīru biedrība” pirmo reizi Latvijas valsts pastāvēšanas vēsturē ir iesniegusi Satversmes grozījumu projektu, lai nostiprinātu ģimenes jēdzienu Satversmē. Lai nostiprinātu mums visiem zināmo – bērnam ir tiesības augt ģimenē, kuras pamatu veido māte sieviete un tēvs vīrietis. Tāpat, Latvijas Vīru biedrība vēlas, lai valsts īpaši palīdz daudzbērnu ģimenēm, nepilnajām ģimenēm, bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības, cietuši no varmācības, bērniem ar invaliditāti un vecākiem, kas par viņiem gādā.

Tikai kopīgiem spēkiem mēs varēsim garantēt mūsu tautai tādu nākotni, kuras pamatu veido dabiskas ģimenes. Aicinām katru un ikvienu nobalsot par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē!

Vienīgi stipras ģimenes var nodrošināt mums cerību pilnu nākotni. Bērni, kuri aug stabilā vērtību sistēmā, spēs celt, veidot un noturēt stipru Latviju. Iestājies par Latvijas nākotni! Balso par ģimeni!

Līdz 2023.gada 2.augustam ir jāsavāc 154 868 paraksti.

Parakstīties par tautas nobalsošanas ierosināšanu var divos veidos:

Elektroniski caur portālu www.latvija.lv/pv

un Papīrā pie notāra vai pie pašvaldību speciālistiem, kuriem ir tiesības apliecināt personas parakstu.

Iesakām izmantot parakstīšanās iespēju pie pašvaldību speciālistiem.

Parakstīšanās iespējas ārvalstīs: https://www.cvk.lv/lv/iniciativas/veletaju-iniciativas/kur-parakstities/parakstu-vaksanas-vietas-arvalstis

Meklē plašāku informāciju Kustības Par dabisku ģimeni mājas lapā: https://www.pargimeni.lv

Paraksties pats un pastāsti citiem!