“Mūsu laulība jau iesākās kā viena liela krīze” – Nils un Ingūna Laufmaņi

“Mūsu laulība jau iesākās kā viena liela krīze” – Nils un Ingūna Laufmaņi

Šī būs saruna ar Nilu un Ingūnu Laufmaņiem viņu Ventspils namā, kur pēdējos laulības gadus nu, audzinot četrus bērnus, paralēli abi plecu pie pleca strādā arī viesmīlības biznesā un uztur Cozy apartments Magnolia. Ingūna par abu komunikāciju šodien saka, ka nu tā ir nepārtraukta un fantastiska, lai arī attiecību sākumā abi teju netika galā ar bloķētām emocijām, nespēju runāt un iekšā urdošo milzīgo nemieru. Kāpēc laulības sākumā bija bailes? Vai tā bija zīme, ka viņš nav īstais?

Izrādās, ka māksla dalīties iekšējās emocijās var būt arī solis, kā uzveikt azartspēļu atkarību, pirms tā ir izbojājusi laulību. Savukārt, ikdienas atšķirīgos viedokļus pārvērst smalkos kompromisos, kur neviens beigās nav īsti zaudētājos – arī par to ar mums atklātā sarunā dalās nu jau 11 gadus laulībā esošais Laufmaņu pāris. Abi ir pārliecināti, ka laulība ir dzīves otrais svarīgākais lēmums. Kurš ir pirmais? Skatieties!

JA GŪSTIET VĒRTĪGAS ATZIŅAS, DALIETIES!

Sarunājas Rihards un Viktorija Kostigovi, make-up meistare Ance Bunclere, operators, montāža – Pēteris Tīss.

// VEIDI KĀ MŪS ATBALSTĪT //

1. Sekojot mūsu lapai Laulība – laimīgi līdz mūža galam?
2. Ziedojot
3. Rūpējoties par savām attiecībām!

Video aplāde “Laulība – laimīgi līdz mūža galam?” ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par video aplādes “Laulība – laimīgi līdz mūža galam?” saturu atbild Biedrība “Asociācija Ģimene”.

#ĢimeneiDraudzīgi #SIFAtbalstaĢimenes #LaulībaLaimigiLīdzMūžaGalam #PārvariKrīzi