Mamma, Tētis un Bērni baneris

Kas ir iniciatīva „Mamma Tētis un Bērni”?

Eiropas pilsoņu iniciatīva ir veids, kādā Eiropas pilsoņi var piedalīties Eiropas Savienības politiskās dienas kārtības noteikšanā. Lai iesniegtu Eiropas Komisijā priekšlikumus izmaiņām normatīvajā regulējumā, līdz 2016.gada 10.decembrim ir jāsavāc 1 mlj. Eiropas pilsoņu parakstu, t.sk., Latvijā vismaz 6 000 parakstu.

Kas ir autori?

Iniciatīvas autori ir Eiropas Savienības pilsoņi no 7 valstīm – Ungārijas, Slovākijas, Zviedrijas, Polijas, Francijas, Horvātijas un Portugāles. 

Iniciatīvas “Mamma, Tētis un Bērni” pārstāvji Latvijā ir biedrība “Asociācija Ģimene” (www.asociacijagimene.lv)

Kāpēc atbalstīt?

Pirmo reizi Eiropas Savienības vēsturē visiem pilsoņiem demokrātiskā un oficiālā ceļā tiek jautāts par ģimenes un laulības būtību. Tā ir unikāla iespēja visiem Eiropas Savienības pilsoņiem demokrātiskā ceļā un bez maksas izteikt viedokli par laulības un ģimenes definīciju.

Ar savu parakstu Tu aicināsi Eiropas Komisiju pieņemt laulības un ģimenes definīciju – laulība ir viena vīrieša un vienas sievietes savienība, un ģimene ir balstīta laulībā un dzimtas saitēs.

Laulība – pastāvīga un uzticīga savienība starp vīrieti un sievieti ar mērķi dibināt ģimeni.
Ģimene – viens tētis, viena mamma un viņu bērni.
Ģimenes attiecības – civiltiesiskas attiecības starp diviem laulātajiem vai starp vecākiem un bērnu.

Parakstīties var pilngadību sasnieguši Latvijas pilsoņi.

Kā parakstīties?

Parakstīties var bezmaksas tiešsaistē vai papīra formā. Lai izlemtu, kurš no parakstīšanās veidiem ir tev visērtākais, izlasi parakstīšanās instrukciju.

Paraksties tiešaistē

vai

Izdrukā papīra formu

Parakstītās papīra formas veidlapas atsūti uz adresi: Iniciatīva “Mamma, Tētis un Bērni”. Klostera iela 4, Rīga, LV-1050.

Kas notiks pēc 2016. gada 10.decembra?

Noslēdzoties parakstu vākšanai 2016.gada 10.decembrī, visas papīra veidlapas un elektroniski iesniegtās balsis tiks iesniegtas Centrālajā vēlēšanu komisijā, kas trīs menešu laikā izvērtēs derīgo parakstu skaitu un sniegt oficiālu informāciju par savākto parakstu skaitu.

Pēc oficiālas informācijas saņemšanas no visu valstu Centrālajām vēlēšanu komisijām, ja tiks izpildīta prasība – 1 mlj. parakstu visā ES, iniciatīvas “Mamma, Tētis un Bērni” autori vērsīsies ar oficiālu iesniegumu un Regulas projektu Eiropas Parlamentā.

Eiropas Parlaments iekļaus savā darba kārtībā šī jautājuma izskatīšanu un balsos par piedāvāto ģimenes un laulības definīcijas ieviešanu visā ES.

PARAKSTIES UN PAMUDINI CITUS!

www.mumdadandkids.eu/lv

Izdrukā iniciatīvas plakātu ŠEIT

vai piesaki to pa e-pastu: asociacijagimene@gmail.com vai pa tālruni 26369444 (Elīna Kārkla)

Kam zvanīt jautājumu gadījumā?

Elīna Kārkla – tālr.26369444

Andris Karlsons – tālr.29446164

Seko informācijai sociālajos tīklos:

https://www.facebook.com/MammaTetisBerni/
https://twitter.com/MammaTetisBerni